Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Обсяг продажів алкоголю в Латвії скоротився на 28,1%

27 13:45:00.08.2009
Обсяг продажів алкоголю в Латвії скоротився на 28,1%Експерти Латвійського об'єднання виробників і торгівців алкоголем (ЛОВТА) упевнені, що однією з головних проблем, що впливають на діяльність галузевих підприємств і здоров'я суспільства, як і раніше є нелегальне розповсюдження алкогольних напоїв і спиртного в Латвії. За перші шість місяців 2009 року в Латвії спостерігалося зниження обсягу продажів алкогольних напоїв - на 28,1% в порівнянні з тим же періодом роком раніше, свідчить інформація ЛОПТА, передає "Food News Time".

У сегменті алкогольних напоїв найбільше падіння, як і раніше спостерігалося в групі міцних алкогольних напоїв - на 34,5% в порівнянні з першим півріччям 2008 року.

Обсяги продажу вина в I кварталі впали на 16%, що пов'язано з тим, що в сегменті вин практично не розвинена контрабанда.

Об'єднання ЛОПТА впевнене, що однією з головних проблем, що впливають на діяльність галузевих підприємств і здоров'я суспільства, як і раніше є нелегальне розповсюдження алкогольних напоїв і спиртного в Латвії. З урахуванням зростання безробіття, особливо в регіонах, і реформ в поліції, ситуація в цій області продовжує погіршуватися до кінця року.

У червні цього року ЛОПТА направило міністрам внутрішніх справ і охорони здоров'я лист із зазначенням адрес 45 точок торгівлі нелегальним алкоголем по всій Латвії. Від МВС надійшло у відповідь лист, в якому перераховані всі вжиті заходи, і отримані результати.

Члени ЛОПТА вважають, що головне - не ліквідація окремих точок, а злагоджені дії різних правоохоронних органів, підпорядкованих МВС і Мінфіну.

Минулого року члени ЛОПТА перерахували до бюджету Латвії податки в розмірі 90 млн. латів. ЛОПТА забезпечує в Латвії 1440 робочих місць.
Джерело:   agrobel.by
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове