Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Ціни

Немає жодних причин для різкого зростання цін на хліб

01 13:27:00.07.2009
Немає жодних причин для різкого зростання цін на хлібВсеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) не прогнозує різке підвищення цін на хліб.

"Інформація про масове підвищення цін на хліб, активно поширюється в засобах масової інформації, безпідставна і тільки сприяє нагнітання негативно налаштовані у громадськості", - йдеться в повідомленні ВАП 30 червня.

Як відзначається в прес-релізі, в даний час цінова ситуація на ринку хлібобулочних виробів стабільна, що, в першу чергу, пов'язано зі стабілізацією цін на основне і допоміжне сировина, енергоресурси. При цьому оптимістичні прогнози нового врожаю і прогнозоване в цьому зв'язку збереження цін на зерно та борошно, на думку експертів асоціації, дозволяють пекарів, у свою чергу, не підвищувати ціни на готову продукцію в подальшому.

Всеукраїнська асоціація пекарів також не очікує різкого підвищення цін на хліб у зв'язку з прийняттям постанови Кабінету міністрів, яким граничний рівень рентабельності виробництва хліба масових сортів устанавлівется не вище 12%.

"Однак, зважаючи на стабільні ціни на основну сировину і енергоресурси, а також досить високу конкуренцію на ринку хліба, хлібопекарські підприємства не планують найближчим часом підвищувати ціни на свою продукцію, в тому числі в умовах прийняття постанови", - йдеться в повідомленні.

На думку ВАП, різке подорожчання хліба можливо тільки у разі зростання цін на сировину та енергоресурси.

Як повідомлялося з посиланням на Мінекономіки, Кабінет міністрів на початку червня 2009 р. встановив рентабельність виробництва борошна пшеничного вищого, 1 і 2 сорту, борошна житнього на рівні не вище 10%; хліба масових сортів - не вище 12%.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове