Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

В. Ющенко вважає, що уряд і парламент не можуть примушувати банки пролонгувати розрахунки по кредитах для АПК

24 00:00:00.02.2009
В. Ющенко вважає, що уряд і парламент не можуть примушувати банки пролонгувати розрахунки по кредитах для АПКПрезидент Віктор Ющенко вважає, що Кабінет міністрів і Верховна Рада не можуть примушувати банки пролонгувати розрахунки по кредитах для агропромислового комплексу. Про це на брифінгу заявив перший заступник глави Секретаріату Президента - представник Президента в Кабінеті міністрів Олександр Шлапак, коментуючи ветування главою держави закону про підтримку АПК.

"Ми вважаємо це грубим черговим втручанням парламенту з ініціативи уряду в діяльність банківської системи, яка може призвести до непередбачуваних наслідків", - сказав О. Шлапак.

Він зазначив, що перше зауваження Президента до прийнятого парламентом закону "стосується спеціальної норми щодо порядку пролонгації кредитів для АПК і відповідного рефінансування від Нацбанку за цими позиками". "Ми ще не мали такого прецеденту, коли парламент зобов'язує комерційні банки, які є абсолютно самостійними госпсуб'єктами, пролонгувати позики, які також сумнівні, їх вже 20%", - відзначив О. Шлапак.

За його словами, другим зауваженням В. Ющенка до закону є те, що в ньому прописується пролонгуванням до 1 січня 2010 р. мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. За словами О. Шлапака, ця норма зафіксована у відповідному кодексі, і тому не потрібно в законі "підстраховуються і додатково ще раз прописувати цю норму".
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове