Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

НБУ дав роз'яснення по дотаціям для сільгоспвиробників за поставлену продукцію

08 00:00:00.05.2009
НБУ дав роз'яснення по дотаціям для сільгоспвиробників за поставлену продукціюНБУ роз'яснив сільгоспвиробникам, на який з їхніх рахунків буде спрямована дотація за поставлене переробним комбінатам молоко і м'ясо.

У зв'язку з прийняттям постанови КМУ "Про реалізацію пункту 11.21 статті 11 Закону України" Про податок на додану вартість ", втратили чинність деякі норми, що встановлюють порядок перерахування дотації с / г виробникам за поставлені переробним комбінатам молоко і м'ясо в живій вазі.

Так як Верховною Радою було прийнято рішення дотувати вищезазначених с / г виробників, то НБУ зазначив, що компенсацію їм будуть перераховувати на рахунки, які вони відкрили відповідно до постанови КМУ № 805 "Про Порядок нарахування, виплат і використання коштів, спрямованих для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко і м'ясо в живій вазі ".

3 березня ВР прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання негативних наслідків впливу світової фінансової кризи на розвиток агропромислового комплексу", яким продовжено на невизначений термін норма про те, що продаж молока і м'яса в живій вазі с / х виробниками підлягає дотування .

На виконання даної норми Кабмін прийняв вищезазначену постанову, якою затвердив порядок обліку та використання коштів, спрямованих на виплату дотацій с / г виробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко і м'ясо в живій вазі.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове