Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Найбільш перспективні для іноземних інвесторів в Білорусі - переробка ріпаку та м'яса

21 14:38:00.09.2009
Найбільш перспективні для іноземних інвесторів в Білорусі - переробка ріпаку та м'ясаНайбільш привабливою для іноземних інвесторів в АПК Білорусі - переробка ріпаку та м'яса, вже йде переговорний процес. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор РУП "Національне інвестиційне агентство" Віктор Коваленко, передає кореспондент БЕЛТА.

Разом з тим, визнав Віктор Коваленко, обсяг іноземних інвестицій в сільське господарство Білорусі незначний.

Представник ООН / ПРООН в Білорусі Антоніус Брук зазначив: "Сільське господарство - найважливіший сектор для Білорусі. Якщо Білорусь буде нарощувати виробництво сільськогосподарської продукції, то вона може сприяти забезпеченню продовольчої безпеки в інших частинах світу, реалізуючи сільгосппродукцію за кордон".

Прес-конференція була присвячена презентації Доповіді про світові інвестиції-2009, один з розділів якого стосується сільськогосподарського виробництва. У ньому стверджується, що масштаби іноземної участі в сільському господарстві збільшуються, і воно може зіграти значну роль у сільськогосподарському виробництві. Так, щорічний приплив прямих іноземних інвестицій у сільгоспвиробництво в період з 1989-1991 років за 2005-2007 роки в річному численні потроївся до $ 3 млрд. Проте, частка ПІІ в сільському господарстві в сукупних ПІІ залишається незначною.
Джерело:   БелТА
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове