Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

На транзитні вантажі в портах будуть надаватися знижки

08 13:59:00.09.2009
На транзитні вантажі в портах будуть надаватися знижкиМіністерство транспорту та зв'язку України розробило проект наказу "Про розміри знижок до граничних акордних ставок плати за виконання навантажувально-розвантажувальних робіт транзитних вантажів у портах України". Про це повідомили в прес-службі Мінтрансзв'язку України.

Проект розроблений з метою удосконалення тарифно-цінової політики у морській галузі та створення сприятливих тарифних умов для збереження і залучення транзитних вантажопотоків через територію України.

Створення проекту - результат роботи Тарифної ради (фахівці з тарифної політики Мінтрансзв'язку, Укрзалізниці, морських портів, профільного Науково-дослідного проектно-конструкторського інституту морського флоту) та Мінтрансзв'язку України.

За результатами засідань ради було прийнято рішення щодо надання знижок до акордних ставок 9 морських торгових портів на переробку тих вантажів, які формують транзитну вантажну базу українських портів (наприклад, залізна руда, зернові, вугілля, чорні метали тощо).

"Я особисто постійно тримаю на контролі питання про створення сприятливих умов транзитерам, в тому числі - шляхом ухвалення гідних тарифів на переробку транзиту в морських портах України", - підкреслив глава Тарифної ради, перший заступник міністра транспорту та зв'язку України Василь Шевченко.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове