Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

На реалізацію регіональних програм по скотарству в Росії виділять 7 млрд рублів

23 12:57:00.07.2009
На реалізацію регіональних програм по скотарству в Росії виділять 7 млрд рублівПід головуванням Міністра сільського господарства Росії Олени Скриннік відбулося засідання Комісії з відбору та реалізації економічно значущих регіональних програм розвитку сільського господарства Російської Федерації, повідомляє прес-служба Мінсільгоспу РФ.

Учасники засідання розглянули, зокрема, питання реалізації регіональних програм з м'ясного та молочного скотарства. На сьогоднішній день Комісією відібрано 22 регіональні програми по м'ясному скотарству та 55 - по молочному. На співфінансування заходів зазначених програм з федерального бюджету буде виділено 7 млрд рублів, по 3,5 млрд рублів на кожну.

Ці кошти будуть спрямовані суб'єктам РФ на придбання худоби м'ясних порід і обладнання, створення кормової бази, субсидування виробництва молока.

Для гарантованого цільового використання бюджетних коштів і своєчасного доведення їх до конкретних бюджетополучателей міністр сільського господарства Росії Олена Скриннік доручила органам управління АПК суб'єктів РФ вести реєстр платежів за напрямами державної підтримки і конкретним одержувачам.

«М'ясний та молочні напрямоки є пріоритетними, тому нам важливо, щоб при виконання відповідних програм були забезпечені механізмами фінансового контролю та досягнуто запланований приріст обсягів виробництва молока і м'яса», - підкреслила Олена Скриннік.

Міністр нагадала учасникам засідання про висловлюванні прем'єр-міністра Володимира Путіна, який рекомендував керувати ходом реалізації значущих програм в «ручному режимі». «На регіональних програмах по м'ясному і молочному скотарству ми якраз зможемо відпрацювати цей механізм», - сказала Олена Скриннік.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове