Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

На Полтавській птахофабриці планується впровадити систему контролю НАССР

11 16:10:00.06.2009
На Полтавській птахофабриці планується впровадити систему контролю НАССРЗАТ "Полтавська птахофабрика" планує впровадити систему контролю НАССР. Про це повідомив директор підприємства Сергій Плахота.

"Сьогодні наша країна виробляє 15 млрд. шт. Яєць, 2 млрд. з них можна реалізувати за кордон. Але підприємства повинні пройти сертифікацію ISO 2000 і впровадити систему контролю НАССР, яка діє у всіх розвинутих країнах. У перекладі з англійської абревіатура НАССР означає аналіз небезпечних факторів і критичних точок контролю. Система розроблена в США в ряді військових лабораторій, головним завданням яких було створення безпечних харчових продуктів для астронавтів. В основу системного аналізу продукції було покладено ретельний, всебічний контроль кожного виробничого процесу, починаючи від сировини і закінчуючи кінцевим продуктом. Це практично виключало будь-які помилки і відхилення в технології і в підсумку гарантувало абсолютну безпеку продуктів. випадково згодом такий комплексний контроль, який одержав назву стандарт НАССР, отримав широке визнання і застосування спочатку в США, а незабаром у Європі та світі ", -- пояснил С. Плахота.

За його словами, без впровадження НАССР українські підприємства не зможуть вийти на міжнародні ринки та скласти конкуренцію іноземним виробникам.

"У планах Полтавської птахофабрики - впровадити найближчим часом цю міжнародну систему контролю, щоб у подальшому експортувати свою продукцію", - заявив директор підприємства.

Довідка. ЗАТ "Полтавська птахофабрика" - одне з найбільших птахівничих підприємств з виробництва яєць в Україні. Полтавська птахофабрика організована в 1956 р. на базі птахокомбінату. Її первісна потужність - 20 тис. курей-несучок, які розміщувалися в трьох одноповерхових пташника з напольним змістом, річне виробництво - 4 млн. шт. яєць. В даний час Полтавська птахофабрика - підприємство з закритим циклом виробництва. ЗАТ "Полтавська птахофабрика" є представником німецької фірми Lohmann tierzucht в Україні.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове