Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

На підтримку підприємств АПК в 2009 р. з держбюджету виділено 638 млн. грн

05 11:09:00.08.2009
На підтримку підприємств АПК в 2009 р. з держбюджету виділено 638 млн. грнІз загального фонду державного бюджету за I півріччя 2009 р. на підтримку підприємств агропромислового комплексу виділено 638 млн. грн із запланованих 731 млн. грн (87%). Про це на прес-конференції повідомив заступник міністра аграрної політики Роман Шмідт, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, отримані кошти в першу чергу були спрямовані на покриття кредиторської заборгованості аграріїв за 2008 р. Для цього було виділено 188 млн. грн. Доплати за реалізований молодняк великої рогатої худоби, свиней та птицю склали 165 млн. грн, компенсація електроенергії за зрошення сільськогосподарських площ - 13,5 млн. грн, дотації на рослинництво - 5,4 млн грн, підтримка тваринництва - 26,3 млн. грн , виробництво молока - понад 5 млн грн.

Також заступник міністра повідомив, що існує затримка з фінансуванням бюджетної програми пільгового кредитування сільських забудовників: з 45 млн. грн за I півріччя профінансовано 8,5 млн. грн.

Крім того, заступник міністра повідомив, що 1 липня уряд прийняв розпорядження про виділення Міністерству аграрної політики з стабілізаційного фонду 432 млн. грн на фінансову підтримку АПК, понад 393 млн. з цієї суми буде спрямовано на закупівлю вітчизняної сільгосптехніки через лізингові схеми, 14,8 млн. грн - на повернення кредиторської заборгованості за минулий рік.

Також заступник міністра поінформував, що найближчим часом буде прийнято розпорядження уряду про виділення 275 млн. грн для фінансової підтримки сільгосппідприємств.
Джерело:   РБК-Україна
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове