Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

На минулому тижні на російському зерновому ринку продовжувалося зниження цін

11 15:38:00.03.2013

На минулому тижні на зерновому ринку Росії спостерігалася зниження цін на зернові культури практично у всіх регіонах. Найбільш помітним було зменшення вартості пшениці та кукурудзи.

Разом з тим, ціни на продовольче жито і фуражний ячмінь були піддані найменшою корекції, повідомляє «Щоденне Аграрне Обозрение» з посиланням на Національний союз зерновиробників.

Таким чином, в ЦФО вартість борошномельної пшениці знизилася в середньому на 200 руб. / Т., фуражна пшениця і кукурудза подешевшали на 250 руб. / Т., ціна на ячмінь знизилася на 150 руб. / Т., а вартість продовольчого жита залишилося на колишньому рівні. На Півдні країни, на тлі низької активності на зерновому ринку регіону, відзначається зниження вартості кукурудзи в середньому на 300 руб. / Т., пшениці 3 та 4 класів - на 250 руб. / Т., а ціни на продовольче жито і фуражний ячмінь практично не змінилися.

У Поволжі найбільшою корекції піддалася ціна на фуражну пшеницю, показник якої знизився на 350 руб. / Т. Пшениці 3 та 4 класів подешевшали в середньому на 200 - 250 руб. / Т., а по решті культурам зміна склала 100 - 150 руб. / Т. У Сибіру і на Уралі зниження вартості пшениці відзначалося на рівні 200 - 450 руб. / Т., ціни на фуражний ячмінь залишилися на рівні минулого тижня, а по продовольчого жита зміна ціни в середньому на 100 руб. / т. торкнулося тільки сибірські регіони.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове