Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

На будівництво оптових ринків сільгосппродукції в Україні Європа виділить 4,7 млн. євро

10 16:31:00.06.2009
На будівництво оптових ринків сільгосппродукції в Україні Європа виділить 4,7 млн. євроЄвропейський Союз має намір виділити 4,7 млн. євро на будівництво гуртових сільськогосподарських ринків в Україні. Про це в ході презентації проекту ЄС "Виконання Україною зобов'язань членства в СОТ та європейської політики добросусідства в аграрному секторі" повідомив директор департаменту розвитку аграрної політики України Анатолій Разгон. Проект розрахований на 38 місяців. Усього в Україні планується зведення 7 великих сільськогосподарських ринків та 150 міжрайонних оптово-роздрібних ринків.

Реалізація даного проекту передбачено програмою ЄС з розвитку аграрного сектору в Україні, повідомляє Українські новини. Мета програми - забезпечити безпеку продуктів харчування, розвиток ринкової інфраструктури та сільської місцевості в цілому. Керівник проекту Богдан Дроздовський повідомив, що один з перших ринків сельхозринков буде побудований в Одеській області.

Весь проект складається з 3 технічних компонентів і одному загальному управлінсько-адміністративне: інституційне розвиток, безпека продуктів харчування, розвиток ринкової інфраструктури та розвиток сільської місцевості. Передбачається, що на таких ринках будуть працювати не перекупники, а безпосередні виробники продукції - аграрії.
Джерело:   akcyz.com.ua
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове