Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

МВФ схвалив виділення Україні третього траншу кредиту в розмірі $ 3,3 млрд.

29 12:58:00.07.2009
МВФ схвалив виділення Україні третього траншу кредиту в розмірі $ 3,3 млрд.Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) 28 липня схвалила виділення Україні $ 3,3 млрд. у якості третього траншу кредиту в рамках програми stand-by.

Фонд, йдеться в прес-релізі організації, зазначив вжиті урядом України кроки щодо зниження непріорітетних видатків бюджету, підвищення стійкості газового сектору. Зокрема, владою країни, був прийнятий графік підвищення внутрішніх цін на газ до міжнародного рівня, підвищена фінансова прозорість Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України".

Рада директорів МВФ схвалив поправки до критеріїв виконання програми Україною в частині дефіциту державного бюджету країни у світлі розширення прогнозного значення дефіциту держбюджету - за рахунок включення в нього дефіциту НАК "Нафтогаз України".

"Фінансове напруга в останні місяці знизилося, йде швидка адаптація платіжного балансу. У той же час, падіння виробництва носить більш яскраво виражений, ніж очікувалося, характер, що потребує подальших значних коригувань політики", - цитується в прес-релізі МВФ перший заступник директора - розпорядника фонду Джон Ліпскі.

Як повідомлялося раніше, МВФ затвердила кредитну програму stand-by для України загальним обсягом SDR11 млрд. ($ 16,4 млрд.) на початку листопада минулого року і тоді ж виділив перший транш.

Загальна сума виділених Україні на даний момент траншів за програмою stand-by склала SDR7 млрд. ($ 10,9 млрд.).

Щоб отримати четвертий транш, Києву необхідно буде прийняти поправки до Закону "Про відновлення платоспроможності боржника або оголошення його банкрутом", які б полегшили можливості досудової санації і знизили рівень надмірних зобов'язань.

Крім того, з кінця вересня повинна бути почата публікація детальної інформації про банки, зокрема якості активів та зобов'язань, власників.

Передбачається, що надходження шостого-восьмого траншів буде залежати від виконання кількісних і структурних критеріїв, які будуть затверджені в ході чергового моніторингу виконання програми.
Джерело:   Інтерфакс
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове