Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Молдова розпочала готувати виноробний ринок у відповідність зі стандартами ЄС

06 00:00:00.05.2009
Республіка Молдова розпочала приведення законодавчої бази в галузі виноградарства і виноробства у відповідність зі стандартами Європейського Союзу. Так, нещодавно молдавським урядом був схвалений технічний регламент з впровадження системи організації віноградарско-виноробного ринку і отслежіваемості продукції, яка відповідає вимогам ЄС.

За словами заступника генерального директора Агропромислового агентства "Moldova-Vin" Миколи Тарана, техрегламент встановлює вимоги до винам, сировини, що використовується обладнання і технологічним процесам, до упакування і етикетування виноробної продукції, процесів оцінки відповідності якості. Крім того, він встановлює специфічні вимоги по нагляду за ринком та отслежіваемості віноградарско-виноробної продукції.

В цілому, система організації віноградарско-виноробного ринку і отслежіваемості продукції регламентує весь технологічний процес - від вирощування винограду до виробництва, сертифікації та реалізації готової виноробної продукції, зазначив Микола Таран. Очікується, що впровадження в Молдові європейських практик у галузі виноробства дозволить поліпшити якість виробленої виноробної продукції та збільшити її експорт до країн ЄС, а також виключити додаткові процедури оцінки відповідності продукції, що має скоротити витрати вітчизняних виноробів.
Джерело:  akcyz.com.ua
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове