Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Молдова нарощує експорт фруктів

07 11:19:00.08.2009
Молдова нарощує експорт фруктівКраїна експортувала близько третини наміченого на цей рік обсягу фруктів, повідомляє Комсомольська правда - Молдова.

Молдова планує експортувати в цьому році близько 150 тисяч тонн фруктів, з яких майже 45 тисяч тонн на сьогоднішній день вже експортовано. Традиційно більше половини врожаю молдавських фруктів поставляється на ринки Російської Федерації та Білорусі. Заступник міністра сільського господарства та харчової промисловості Анатолій Співаченко сказав, що в цьому році міністерство сприяло активізації експорту молдавських фруктів, посиливши одночасно вимоги по відношенню до місцевих експортерів.

У цьому зв'язку міністерство передало уповноваженим російським органам список молдавських економічних агентів, які здійснюють постачання фруктів на російські ринки.

- Таким чином, кожен місцевий експортер особисто несе відповідальність за якість що поставляються фруктів, сказав Співаченко.

Міністерство сільського господарства планував на цей рік валовий урожай фруктів близько 400 тисяч тонн, що на 30 тисяч тонн більше, ніж у минулому році. В останні роки Молдова експортувала в середньому по 150 тисяч тонн фруктів, ще 180 тисяч тонн врожаю цього року треба переробити, а близько 80 тисяч тонн надійде у свіжому вигляді на внутрішній ринок.

Площа садів в Молдові складає 116 тисяч гектарів, з яких 98 тисяч га плодоносних.
Джерело:   salut.md
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове