Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Молдавське вино піде наливом

18 12:15:00.06.2009
Молдавське вино піде наливомПрезидент Молдови підтримав пропозицію дозволити експорт вина наливом з обов'язковим дотриманням стандартів якості даної продукції в зв'язку з проблемою великих запасів винограду, Скоп'є на підприємствах.

Про це йшлося у ході засідання, під керівництвом чинного президента Молдови Володимира Вороніна, присвяченого поточної ситуації, у сільському господарстві, в якому пронялі участь керівництво уряду, керівники центральних органів влади та галузевих підприємств, радники глави держави, повідомляє прес-служба глави молдавської держави.

З звітом про стан справ у виноградарстві та виноробстві виступив генеральний директор Агропромислового агентства "Молдова-Вин" Миколу Таран. За його словами, в нинішньому році закладено 2,1 тис. га виноградників. При цьому використовувався переважно вітчизняний посадковий матеріал.

Володимир Воронін підкреслив значення впровадження Програми з розширення площ виноградників. Також глава держави зажадав провести кадастровий аналіз виноградних плантацій на всій території країни для вивчення їхнього стану.

Як повідомлялося раніше, на винзаводу Молдови на кінець травня 2009р. накопичилося понад 26 млн дал вина, в тому числі 4 млн дав для виробництва високоякісних сухих білих і червоних вин, 0,4 млн дал - для вин з найменуванням за місцем походження, 17 млн дал - для ординарних вин, 2 млн дал - для ігристих вин, 1 млн дал - кріплених виноматеріалів, 1,8 млн дал виноматеріалів з винограду ізабелльной групи.
Джерело:   salut.md
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове