Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Митний союз виробить єдину позицію щодо вступу до СОТ не раніше осені

11 16:19:00.06.2009
Митний союз виробить єдину позицію щодо вступу до СОТ не раніше осеніМитний союз виробить єдину позицію щодо вступу до Світової організації торгівлі (СОТ) не раніше осені. Про це повідомив голова російської делегації з переговорів щодо вступу до СОТ, глава департаменту торгових переговорів Міністерства економічного розвитку РФ Максим Медведков.

За його словами, для вироблення такої позиції необхідно детально пропрацювати й проаналізувати вже досягнуті результати переговорних процесів щодо вступу до СОТ всіх трьох країн і зрозуміти основні принципи, структуру майбутніх переговорів.

"Прецедент подібного роду на переговорних процесах щодо вступу до СОТ ще не було, і нам необхідно детально домовитися про основні механізми ведення переговорів, - відзначив М. Медведков. - Це займе якийсь час, і, думаю, що раніше осені про це говорити рано ".

"Нам треба структурувати переговорний процес так, щоб основні завдання, що стоять перед Митним союзом, були вирішені", - підкреслив він. Після цього, як вважає М. Медведков, буде сформований і єдиний пул переговірників, і почнуться роботи, пов'язані з переговорами.

У зв'язку з цим М. Медведков зауважив, що вироблення єдиної позиції, в цілому, "не займе багато часу, точно менше року, але все буде залежати від того формату, який буде узгоджений сторонами".

"Останні роки ми щільно працювали і з Казахстаном, і з Білоруссю, і детально знаємо, хто про що домовлявся в рамках переговорів по СОТ, координують цей процес, і виробити єдину позицію багато часу не займе", - запевнив він.
Джерело:   Прайм-ТАСС
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове