Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Мінтрансзв'язку готує новий Збірник тарифів на комплекс робіт, пов'язаних з обробкою вантажів у портах

04 12:58:00.08.2009
Мінтрансзв'язку готує новий Збірник тарифів на комплекс робіт, пов'язаних з обробкою вантажів у портахМінтрансзв'язку України ініціює розробку нового Збірника тарифів на комплекс робіт, пов'язаних з обробкою вантажів у портах. Метою є покращення конкурентоспроможності портів в сучасних ринкових умовах і забезпечення їх тарифної гнучкості.

Міністерство констатувало відсутність ефективного механізму коригування портових тарифів у залежності від ринкової кон'юнктури. Державному департаменту морського і річкового транспорту ( "Укрморрічфлоту") спільно з причетними відомствами доручено прискорити створення нового Збірника тарифів на комплекс робіт, пов'язаних з обробкою вантажів у портах. У його основу повинна лягти лібералізація тарифоутворення (самостійне формування на місцях базових стивідорних ставок, виведення частини вантажний номенклатури за рамки державного тарифного регулювання), а також прив'язка тарифів до індексу інфляції.

Найбільш революційні зміни торкнуться транзитних вантажів, в частині ліквідації поділу бази стивідорних ставок на транзитні і зовнішньоекономічні. Крім того, "Укрморрічфлоту" спільно з "Укрзалізницею" доручено опрацювати питання відновлення системи конкурентних наскрізних ставок на перевезення транзитних вантажів напрямком на порти.

Нинішній Збірник тарифів на комплекс робіт, пов'язаних з обробкою вантажів у портах України, введений в дію з 1 квітня 2003 р., є другим з моменту створення незалежної України. Документ викликає критику учасників ринку відсутністю гнучкості і застарілими принципами формування тарифної бази.
Джерело:   РЖД-Партнер
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове