Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Мінсільгосп РФ підводить підсумки законопроектної діяльності

22 14:49:00.07.2009
Мінсільгосп РФ підводить підсумки законопроектної діяльностіМіністр сільського господарства Росії Олена Скриннік провела нараду, на якому були розглянуті підсумки законопроектної діяльності Мінсільгоспу Росії в I півріччі 2009 року, повідомляє прес-служба Мінсільгоспу РФ.

У першому півріччі поточного року Міністерство сільського господарства брало участь у розробці та експертизі дев'яти законопроектів, які були розглянуті Федеральними Зборами Російської Федерації. У весняну сесію Держдума прийняла чотири закону, схвалених Радою Федерації і підписаних Президентом: «Про внесення змін в Лісовий кодекс Російської Федерації та окремі законодавчі акти Російської Федерації», «Про внесення змін до статті 3 Федерального закону« Про розвиток сільського господарства »,« Про внесення змін до статті 15 ФЗ «Про роздрібних ринках та про внесення змін в Трудовий кодекс Російської Федерації» (про введення спрощеної форми надання торгових місць на ринках для сільгоспвиробників), а також «Про внесення змін до статті 217 частини другої Податкового кодексу Російської Федерації) (в частині доповнення переліку доходів, що не підлягають обкладенню податком на доходи фізичних осіб ». Закони« Про внесення змін до статті 24 Федерального закону «Про роздрібних ринках та про внесення змін в Трудовий кодекс Російської Федерації» (про перенесення термінів переходу діяльності ринків у капітальні будови) та «Про полюванні та збереженні мисливських ресурсів та про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації» прийняті Держдумою і схвалено Радою Федерації.

У першому читанні прийняті законопроекти «Технічний регламент« Вимоги до безалкогольної продукції, природним мінеральним і столових вод, процесів їхнього виробництва, зберігання, перевезення »,« Про внесення зміни в статтю 23 Федерального закону «Про селянське (фермерське) господарство» (в частині продовження строку, встановленого для перереєстрації селянських (фермерських) господарств), а також «Технічний регламент на кондитерську продукцію».

Як повідомила Олена Скриннік, Міністерство сільського господарства підготувало пропозиції до проекту офіційного відкликання Уряду Російської Федерації на законопроект «Технічний регламент на кондитерську продукцію», суть яких, зокрема, полягає в обмеженні використання тропічних олій при виробництві кондитерських виробів. «Ми розраховуємо, що при узгодженні проекту офіційного відкликання ця ініціатива буде підтримана першим заступником Голови Уряду Віктором Олексійовичем Зубковим», - зазначила Олена Скриннік.

В даний час, проінформувала Е. Скриннік, Мінсільгосп бере участь у розробці технічних регламентів «Про вимоги до м'яса та м'ясної продукції, їх виробництва та обігу», «Про вимоги до м'яса сільськогосподарської птиці, продуктів його переробки, їх виробництва та обігу» і законопроекту « Про внесення змін і доповнень у Федеральний закон «Технічний регламент на молоко та молочну продукцію». За словами міністра, в цілях міжвідомчої взаємодії з розробки та впровадження техрегламентов при Міністерстві сільського господарства створено Консультативну раду з технічного регулювання в агропромисловому комплексі.

У Уряд Мінсільгоспу внесені законопроекти «Про внесення змін до Закону Російської Федерації« Про ветеринарії »,« Про внесення змін до законодавчих актів у частині уточнення правового режиму використання садових, городніх та дачних земельних ділянок.

У стадії узгодження в зацікавлених міністерствах і відомствах знаходяться законопроекти «Про внесення змін в Федеральний закон« Про насінництві »,« Про внесення змін до ФЗ «Про племінному тваринництві» і «Про внесення змін до ФЗ« Про розвиток сільського господарства ».

Е. Скриннік розраховує, що в осінню сесію Держдума розгляне законопроекти «Про внесення змін до законодавчих актів Російської федерації в частині вдосконалення регулювання земельно-іпотечних відносин у сільському господарстві», «Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації» (в частині створення додаткових гарантій цільового використання земель племінних заводів і репродуктора, генофондних господарств), «Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації в частині вдосконалення обороту земель сільськогосподарського призначення».
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове