Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Мінсільгосп РФ може приступити до закупівельних інтервенцій у жовтні

05 11:59:00.10.2009
Мінсільгосп РФ може приступити до закупівельних інтервенцій у жовтніМінсільгосп РФ планує приступити до закупівельних інтервенцій на ринку зерна в жовтні ц.р. Про це 2 жовтня повідомила міністр сільського господарства Росії Олена Скринник.

Вона також повідомила, що агентом для проведення інтервенцій є державна Об'єднана зернова компанія, яка була створена відповідно до указу президента Росії.

«Обсяг закупівель зерна буде залежати від подальшого розвитку ситуації на ринку», - підкреслила О. Скринінк.

Глава Мінсільгоспу нагадала, у березні ц.р. були оголошені ціни на закупівлю зерна врожаю 2009 р. до інтервенційного фонду. Ціни були узгоджені з урядом і відповідали ціновій кон'юнктурі на той момент. При здійсненні закупівель зерна через біржу ціна буде знижуватися в процесі торгів. «Таким чином, кінцева ціна закупівель буден нижче індикативних цін», - зазначила міністр.

Вона ще раз підкреслила, що міністерство до нових інтервенцій технічно і організаційно готове.

Е. Скринник відзначила, у минулому році для регулювання ринку було закуплено 8,06 млн. тонн на суму 38,6 млрд. руб. «Цей обсяг зерна залишається в державному інтервенційного фонду. Його реалізація неможлива із-за низької цінової кон'юнктури на внутрішньому та світовому ринках. Ми несемо серйозні витрати на його зберігання », - повідомила глава Мінсільгоспу.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове