Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Міністерство агрополітики розробило перелік сільгосптехніки, що звільняється від ввізного мита

30 14:06:00.09.2009
Міністерство агрополітики розробило перелік сільгосптехніки, що звільняється від ввізного митаМіністерство аграрної політики України розробило проект розпорядження Кабінету міністрів України, в якому затверджується перелік техніки та обладнання для сільгоспвиробництва, аналоги яких не виробляються в Україні, з яких не сплачується ввізне мито при ввезенні сільгосптоварів для власних потреб. Текст відповідного проекту розпорядження розміщений на сайті МінАП.

Так, до переліку техніки і обладнання для сільгоспвиробництва, із яких не сплачується ввізне мито, пропонується віднести: холодильні камери об'ємом 6-10 куб. м; комбіновані багатоопераційні машини для суцільного обробітку грунту на глибину від 5 до 25 см, в тому числі на основі чизель, які агрегатуються з тракторами з двигуном потужністю 200-500 к.с.; комплексні лінії й устаткування для виробництва хлібобулочних виробів, трактори з двигуном потужністю 250-550 к.с.; молоковози; самохідні Висококліренсний широкозахватні обприскувачі з двигуном потужністю 225-365 к.с.

На думку розробників, при прийнятті акта аграрії зможуть придбати сучасну ресурсозберігаючу сільгосптехніку на 5-10% дешевше її вартості, держава зможе оновити машинно-тракторний парк сучасної ресурсозберігаючої сільгосптехніки.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове