Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Міністерство агрополітики оприлюднило Порядок сертифікації товарних бірж

15 14:41:00.09.2009
Міністерство агрополітики оприлюднило Порядок сертифікації товарних біржНа сайті Мінагрополітики оприлюднено проект постанови КМ про затвердження Порядку сертифікації товарних бірж. Мета сертифікації - надання біржам права на біржову торгівлю об'єктами державного цінового регулювання - сільгосппродукцією для держпотреб в період формування державного інтервенційного фонду. Сертифікацію проводить Аграрна біржа.

Видача сертифікатів здійснюється безкоштовно. Сертифікат діє в межах поточного маркетингового року.

Право на отримання сертифіката мають товарні біржі, які отримали висновок про відповідність вимогам з надання послуг з укладення та реєстрації угод купівлі-продажу сільгосппродукції, закладки зерна в держрезерв, їх реалізації з держресурсів і держрезерву, з проведення інтервенцій на ринку зерна, з укладання зовнішньоекономічних контрактів, виданий Мінагрополітики.

Для проведення сертифікації пропонується створити комісію з 7 чоловік (представники Мінагрополітики, Аграрної біржі та громадських організацій) на чолі з заступником директора Аграрної біржі.

На 2009/10м.г. до переліку об'єктів цінового держрегулювання включені: тверда пшениця, м'яка пшениця, зерносуміш пшениці та жита (меслин), озиме жито, яре жито, ячмінь, пшеничне борошно, житнє борошно (1.07.2009-30.06.2010) та буряковий цукор-пісок (1.09 .2009-31.08.2010).
Джерело:   Експресінформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове