Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Мінімальна ціна на цукор збільшена до 3750 грн за тонну

05 12:30:00.10.2009
Мінімальна ціна на цукор збільшена до 3750 грн за тоннуКабінет міністрів збільшив мінімальні закупівельні ціни на цукор до 3750 грн / т. Таке рішення прийнято на засіданні уряду 30 вересня, повідомив джерело в Мінагрополітики. Таким чином, закупівельна ціна на цукор збільшена на 675 грн, тобто на 20%.
До цього мінімальна закупівельна ціна на цукор становила 3125 грн / т. Крім того, Кабмін ухвалив рішення про запровадження з 1 жовтня ц.р. механізму заставних держзакупівель цукру до Аграрного фонду. Як раніше повідомив міністр агрополітики Юрій Мельник, уряд не буде обмежувати обсяги цих закупівель. «Все буде залежати від пропозиції на ринку» - сказав міністр. Заступник міністра повідомив, що найближчим часом почнеться виплата дотацій на цукровий буряк у розмірі 750 грн / га. Нагадаємо, Кабмін виділив на ці цілі з Стабілізаційного фонду 219 млн грн.
Виробники цукру тепер зможуть отримати з Аграрного фонду позику із ставкою 9% річних під заставу продукту. Мінагрополітики вчора оприлюднило проект постанови Кабміну "Про запровадження режиму державних заставних закупівель. Документом пропонується ввести механізм заставних закупівель цукру - виробник зможе отримати з АФ гривневий кредит зі ставкою 9% річних на термін,« визначений сторонами, але не більше, ніж маркетинговий рік (починається 1 вересня) ». Позика видається під заставу цукру і становить 80% його вартості, яка визначається виходячи з ціни 3125 грн / т (без ПДВ). Якщо після закінчення обумовленого терміну кредит погашений не буде, цукор залишиться в АФ.
Джерело:   РБК-Україна
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове