Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

Мінфін РФ виділить на проведення Всесвітнього зернового форуму 67,6 млн руб

14 00:00:00.05.2009
Мінфін РФ виділить на проведення Всесвітнього зернового форуму 67,6 млн рубМіністерство фінансів РФ виділить Міністерству сільського господарства РФ на фінансове забезпечення заходів з підготовки та проведення в Санкт-Петербурзі Всесвітнього зернового форуму 67,6 млн руб., Говориться у розпорядженні Уряду, підписаному Прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним. Дані кошти будуть виділені за рахунок бюджетних асигнувань, передбачених Мінфіну РФ на 2009 р. федеральним бюджетом.

Світовий зерновий форум пройде 6-7 червня в Санкт-Петербурзі, до участі в ньому запрошені міністри сільського господарства з 65 країн світу, глави міжнародних організацій, фінансових інститутів, об'єднань сільгоспвиробників, учасники ринку та експерти, повідомляє РБК.

У рамках форуму планується обговорити національні програми підтримки аграрного виробництва, питання формування міжнародного резервного зернового фонду, оцінити інфраструктурні ризики світової торгівлі зерном, проаналізувати наслідки та шляхи пом'якшення продовольчої кризи.
Джерело:  idk.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове