Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Мінекономіки планує запровадити механізм декларування залишків цукру

06 11:16:00.08.2009
Мінекономіки планує запровадити механізм декларування залишків цукруМінекономіки України опублікувало законопроект "Про внесення змін до Закону України" Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру ".

Як сказано в пояснювальній записці до документу, протягом останніх років на внутрішньому ринку України відбуваються значні коливання цін на цукор, що негативно впливає на інфляційні процеси і призводить до додаткових витрат населення при купівлі цього соціально значимого товару. Одним з чинників, що приводять до нестабільної цінової ситуації на ринку цукру, є відсутність достовірної інформації про наявні залишки цукру. У зв'язку з цим, державні органи не можуть приймати оперативні рішення для регулювання цього ринку.

У свою чергу, головною метою законопроекту є запровадження механізму декларування залишків цукру суб'єктами господарської діяльності, для отримання достовірної інформації про наявні в країні обсяги цукру.

Варто зазначити, що інформація про власників цукру є конфіденційною і при наданні результатів декларування цукру не розголошується. У той же час, суб'єкти господарської діяльності несуть відповідальність за повноту і достовірність даних, зазначених у декларації, згідно з законодавством.
Джерело:   ПроАгро
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове