Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

МінАП оприлюднило проект наказу щодо роботи підприємств олійно-жирової галузі

15 00:00:00.05.2009
МінАП оприлюднило проект наказу щодо роботи підприємств олійно-жирової галузіМіністерства аграрної політики України опублікувало 14 травня ц.р. доопрацьований проект наказу "Про затвердження порядку обліку сировини, матеріалів і готової продукції на підприємствах олійно-жирової галузі" на своєму офіційному сайті з метою одержання зауважень і пропозицій до проекту та аналізу регуляторного впливу зазначеного документа.

Метою прийняття даного проекту наказу є створення дієвих умов роботи масложировых підприємств різних форм власності і господарювання, поліпшення обліку й уніфікації оформлення операцій з олійними насінням і продуктами їх переробки, встановлення принципу відстеження в харчовому ланцюзі, яка є однією з базових принципів забезпечення безпеки продукції в країнах ЄС; удосконалення регулювання господарських відносин між переробниками оливкового і жирового сировини та суб'єктами господарювання, які є постачальниками сировини, матеріалів і замовниками готової продукції.

Порядок обліку сировини, матеріалів і готової продукції на підприємствах олійно-жирової галузі розроблений Міністерством аграрної політики України на заміну наказу Державного департаменту продовольства Міністерства аграрної політики від 10.08.2001 р. № 35 "Про затвердження порядку обліку сировини, матеріалів і готової продукції на підприємствах олійно-жирової галузі" та на виконання наказу Міністерства аграрної політики від 27.06.2003 р. № 206 "Про забезпечення дотримання вимог державної реєстрації нормативних актів" з метою створення дієвих умов роботи масложировых підприємств різних форм власності і господарювання, удосконалення обліку й уніфікації оформлення операцій з олійними насінням та продуктами їх переробки, удосконалення та уточнення відносин суб'єктів різної форми власності, які співпрацюють у масложирової галузі, а також приведення його до чітким державним вимогам.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове