Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Мінагрополітики України вважає можливою місячну відстрочку платежів пекарів за поставлену борошно з Аграрного фонду

19 00:00:00.02.2009
Мінагрополітики України вважає можливою місячну відстрочку платежів пекарів за поставлену борошно з Аграрного фондуМіністерство аграрної політики вважає за можливе надання хлібопекарським підприємствам місячної відстрочки платежів за борошно, надану їм з Аграрним фондом державного продовольчого резерву.

"Якщо у пекар обігових коштів немає, то він візьме борошно і через місяць розрахується. Я вважаю, що це було б нормально", - сказав заступник міністра аграрної політики Іван Демчак на засіданні "круглого столу" за станом хлібопекарської галузі в Києві 18 лютого.

Він зазначив, що міністерство в даний час вивчає питання надання пекарів відстрочки платежів за поставлену Аграрним фондом борошно. У той же час заступник міністра підкреслив, що Аграрному фонду необхідні кошти для форвардних закупівель зерна, щоб таким чином профінансувати проведення аграріями весняної посівної.

І. Демчак також повідомив, що в даний час також вивчається питання скасування декларування змін ціни на хліб, позбавлення місцевих органів влади права обмежувати рентабельність його виробництва.

Як повідомлялося, днями Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) звернулася до уряду з проханням підтримати хлібозаводи поставками борошна та борошномельної пшениці з відстрочкою платежів на півроку.

Пекарі також наполягають на необхідності скасувати декларування зростання цін на хлібобулочні вироби, обмеження рентабельності виробництва хліба, дозволити їм включати у собівартість хлібобулочних виробів курсову різницю.
Джерело:  Інтерфакс-Україна
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове