Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Мінагрополітики пропонує встановити дотацію за молоко

15 00:00:00.02.2009
Мінагрополітики пропонує встановити дотацію за екологічно чисте молоко в 500 грн/т.Міністерство аграрної політики України пропонує встановити в 2009 р. бюджетну дотацію за екологічно чисте молоко у розмірі 500 грн/т. Про це йдеться в проекті постанови Кабміну, розробленому відомством. Документом також пропонується встановити спеціальні дотації за приріст поголів'я корів молочного, м'ясного і комбінованого напряму в розмірі до 3000 грн за голову, а також за куплених племінних корів - до 3000 грн за голову. Крім того, за приріст поголів'я корів м'ясного напряму племінним заводам пропонується встановити розмір дотації 1400 грн за голову, племінним репродукторам - до 700 грн за голову, товарним господарствам - до 450 грн за голову.

Крім того, в 2009 р. Міністерство аграрної політики пропонує виплачувати дотацію в розмірі до 5 грн/кг за реалізацію овчини переробним підприємствам і за наявність племінних бджолосімей - до 15 грн за бджолосім'ю, за приріст і наявність поголів'я овець - до 60 грн за голову.

Крім того, пропонується за рахунок бюджетної дотації здешевити проведення робіт з ідентифікації і реєстрації великої рогатої худоби - не більше, ніж на 45 грн за голову.

Як наголошується в документі, надання бюджетних дотацій сприятиме поліпшенню фінансового стану сільгоспвиробників.
Джерело:  РБК-Україна
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове