Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Квоти на м'ясо під сумнівами

09 13:52:00.06.2009
Квоти на м'ясо під сумнівамиПоточний рік компанії-імпортери м'ясопродукції допрацьовують в рамках виділених квот. Питання про пролонгацію квот залишається відкритим.

"З 2006 р. по 2009 р. компанії працювали по виділеним квотами на м'ясопродукції, - коментує ситуацію представник Мінпромторга по Приморскому краю Андрій СТУПНІЦКІЙ. - Тому, згідно з постановою Уряду, цей рік останній, коли компанії мають право возити м'ясо за квотами. Що буде в 2010 р., невідомо. Є два варіанти. Перший - квотний систему збережуть, другий варіант - введуть тарифне регулювання. Який варіант обере Уряд - невідомо ". Також невідома і методика розрахунку, якщо збережеться система квот. Раніше в основу брався історичний принцип.

Однак так як квота - величина постійна, то входження на ринок нових гравців, завозять продукцію поза квот, призвело до того, що кількість продукції, що надходить з квотного принципу, було зменшено. Але оператори ринку впевнені, що уряд все-таки обере пролонгацію квотного принципу. В іншому випадку, високі мита на м'ясо і невеликі обсяги виробництва власної свинини і яловичини, приведуть до того, що країна опиниться на голодному пайку.
Джерело:   Золотий Ріг
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове