Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Квітневі морози в Херсонській області завдали збитків на загальну суму 197,1 млн. грн.

26 11:41:00.05.2009
Квітневі морози в Херсонській області завдали збитків на загальну суму 197,1 млн. грн.Загальна сума матеріального збитку від квітневих заморозків в Херсонській області складає 197,1 млн. грн.

Як повідомили в Головному управлінні МНС в області, матеріальні витрати на ліквідацію наслідків уточнюються.

В цілому пошкоджено морозами 112,5 тис. га посівів сільськогосподарських культур. Сума нанесеного збитку складає 28,8 млн. грн.

Проведено засідання обласної постійної комісії з питань ТЕБ та НС "ОЧС в Херсонській області в результаті заморозків у повітрі на поверхні грунту в період з 12-13 і з 20 по 24 квітня 2009 р." (протокол № 8 від 18.05.09).

З 12 на 13 квітня і з 20 по 24 квітня у Херсонській області були зафіксовані заморозки з наслідками масового пошкодження та загибелі посівів, несобранного врожаю. За даними метеостанцій області, в зазначені періоди вночі та ранкові години мінімальна температура повітря знижувалася до 2-6 ° С, температура на поверхні грунту опускалася до 5-9 ° морозу, що є небезпечним для садів, виноградників, посівів озимих та ярових зернових культур . Особливо це проявилося в період 23-24 квітня, коли тривалість заморожування досягла 8-10 годин.

Сильні вітри і аномально низька для цього часу року відносна вологість повітря посилили небезпечне дія низьких температур. Такий температурний режим істотно вплинула на стан сільськогосподарських культур.
Джерело:  unian.net
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове