Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Компанія "Укрзернопром Агро" починає збір врожаю

17 14:59:00.06.2009
Компанія "Укрзернопром Агро" починає збір врожаюКомпанія "Укрзернопром Агро" 18 червня ц.р. починає уборочную кампанію з збирання озимого ячменю в господарствах Криму та Одеській області. Загальна площа до збирання ранніх зернових культур і рапсу складає 63,2 тис. га.

Про це повідомили ІА "АПК-Інформ" в прес-службі компанії.

У збиральної кампанії будуть задіяні 139 комбайнів (57 власних та 82 найманих), що при завантаженні 454 га на комбайн дає можливість збору врожаю по кожному підприємству за 20 днів. Планується, що збиральна кампанія ранніх зернових по всім господарствам буде завершена до 10 серпня в північних областях України.

За всіма сільгосппідприємствами вже закріплені хлібоприймальні пункти, а також укладені договори на перевезення зерна. За збором врожаю піде підготовка полів під сівбу озимих культур і триватиме до 20 серпня.

ТОВ "Укрзернопром Агро" на даний момент є однією з провідних рослинницької компаній України і Європи. На даний момент орендує близько 100 тис. га землі, здійснює свою діяльність в 12 регіонах України, об'єднуючи 29 сільськогосподарських підприємств. Компанія не має боргів. У лютому-березні 2008 р. компанія МСВ Agricole Holding AG (Відень), що є власником ТОВ "Укрзернопром Агро", здійснила приватне розміщення 24,4% акцій. З 12 березня 2008 р. акції МСВ Agricole були включені в лістинг Франкфуртської фондової біржі.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове