Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

КМУ збільшив розмір компенсації процентних ставок за кредитами аграріям

15 12:32:00.10.2009
КМУ збільшив розмір компенсації процентних ставок за кредитами аграріямКМУ збільшив розмір компенсації процентних ставок за кредитами, залученими підприємствами агропромислового комплексу у національній валюті, з 1 до 1,5 облікової ставки НБУ.

Відповідні зміни Кабінет Міністрів вніс до Порядку використання у 2009-2013 роках бюджетних коштів, що спрямовуються на підтримку підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів, що закріплено постановою КМУ № 1056 від 7 жовтня 2009

Також КМУ встановив 90% компенсацію ставки за довгостроковими кредитами, залученими аграріями в 2009 р. у національній та іноземній валюті для будівництва виробничих приміщень, тваринницьких та птахокомплексів, ферм, зерносховищ, складів для овочів і фруктів, а також для будівництва оптових ринків сільгосппродукції.

Як відзначили в інвестиційної групи (ІГ) "Сократ", аналітики розглядають цей крок уряду як позитивний для всіх підприємств агропромислового комплексу. "Зниження ставок по кредитах дозволить компаніям повноцінно завершити посівну кампанію і поліпшити операційну діяльність. Майже повна компенсація за довгостроковими кредитами націлена на збільшення інвестиційної привабливості АПК України", - прогнозують експерти.

Як говориться в повідомленні, з початку поточного року і станом на 1 липня 2009 р. сільськогосподарські виробники залучили від комерційних банків кредитів майже на 6 млрд. грн.
Джерело:   Ліга
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове