Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

КМУ заборонив перевіряти бізнес під час кризи

29 15:44:00.05.2009
КМУ заборонив перевіряти бізнес під час кризиКабінет міністрів України ввів тимчасові обмеження на перевірку суб'єктів господарювання до 31 грудня 2010 р. Це закріплено в постанові КМУ від 21 травня 2009 р. № 502 "Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 р. ".

Згідно з постановою, уповноваженим контролюючим органам та посадовим особам доручено до 31 грудня 2010 р. припинити проведення планових перевірок суб'єктів господарювання, крім перевірок, які, відповідно до затвердженого Кабінетом міністрів України критеріям оцінки ступеня ризику від проведення госпдіяльності, віднесені до суб'єктів з високим ступенем ризику, і планових заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання податкового законодавства.

Також доручено встановити обмеження щодо проведення позапланових перевірок госпсуб'єктів, крім перевірок, що проводяться за зверненням фізичних та юридичних осіб про порушення суб'єктом вимог законодавства або за поданням суб'єктом господарювання до відповідного органу письмової заяви про проведення перевірки за його бажанням.

Крім того, доручено видавати суб'єкту господарювання припис про усунення протягом 30 діб виявлених порушень, підготовлений на підставі акта про проведення перевірки, якщо інший термін не передбачений законом; приймати рішення про застосування до суб'єктів господарювання фінансових та адміністративних санкцій лише у випадку невиконання ними протягом 30 днів з дня отримання приписів про усунення виявлених порушень (крім порушень, які неможливо усунути), не застосовувати санкції за порушення, які усунуті, на виконання припису.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове