Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Китай вийшов на 3-е місце в світі за обсягом експорту чаю

12 12:48:00.06.2009
Китай вышел на 3-е место в мире по объему экспорта чаяПомічник міністра комерції КНР Цю Хун, що в останні роки в КНР динамічно розвивається чайна індустрія. За підсумками 2008 року Китай продовжує займати лідируюче місце в світі за обсягом посівних площ чаю та показником його виробництва, і вийшов на 3-е місце на планеті з експорту чаю, передає «russian.people.com».

Як повідомив Цю Хун на церемонії відкриття Міжнародної конференції та виставки чаю-2009, чайне виробництво займає важливе місце в сільському господарстві Китаю. У минулому році в країні площа чайних плантацій досягла 1,6 млн га, обсяг виробництва чаю - 1,24 млн тонн, що складає третину світового виробництва. При цьому в минулому році з країни було експортовано 297 тис. тонн чаю вартістю $ 682 млн, за цим показником Китай поступився лише Кенії і Шрі-Ланці.

Голова Міжнародного комітету з чаю Майкл Банстон у своєму виступі сказав, що чай в якості здорового харчування стає прийнятним для все більшої кількості людей у світі. За минулі 20 років на 50% зріс світовий обсяг виробництва і споживання чаю. За його словами, розвиток чайного виробництва для Китаю - найбільшої в світі країни-виробника та країни-споживача чаю, має величезну перевагу.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове