Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Китай. Прогноз виробництва зерна

08 00:00:00.05.2009
Китай. Прогноз виробництва зернаУ 2008 році врожай зерна в Китаї склав близько 0,51 млрд тонн, що трохи перевищило показники 2007 року. Три основних типи вирощується в Китаї зерна - рис, пшениця і кукурудза. Протягом останніх років урожай постійно збільшувався, а ціни були стабільні. Однак на початку 2009 р. північні райони, що спеціалізуються на вирощуванні пшениці, серйозно постраждали від посухи, причому площа посівів, яким було завдано великої шкоди, перевищила позначку в 23 млн акрів. Прогнозується, що ціни на пшеницю зростуть у 2009 році, хоча деякі не заперечують ймовірності росту цін на все зерно.

Відміна сільськогосподарських податків, а також надання субсидій китайським урядом позитивно позначаються на виробництві зерна в країні. Однак міграція сільських жителів у міста на заробітки, а також високі ціни на мінеральні добрива та пестициди можуть негативно позначитися на зростанні виробництва зернових культур.

В даний час в Китаї налічується, по меньшей мере, 5000 місцевих підприємств з переробки зерна. При цьому за останній час багато великі міжнародні компанії, що спеціалізуються на зерні, звернули свою увагу і інвестиції в цю країну.
Джерело:   IDK
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове