Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Казахстан знизив прогноз урожаю зерна

09 13:22:00.07.2009
Казахстан знизив прогноз урожаю зернаМіністерство сільського господарства (МСГ) Республіки Казахстан готове переглянути прогноз урожаю зернових на 2009 рік у бік зниження в разі відсутності опадів в найближчий час.

"Весняний прогноз був такий - Казахстан має можливість збільшити валовий збір пшениці на 15% - 20%, в тому числі і за рахунок збільшення площ практично на 1,5 млн га. Ще якихось таких серйозних коректив погода ще не внесла і, будемо сподівається, що не внесе. Якщо в найближчі кілька днів у північних регіонах пройдуть дощі, то я думаю, ситуація буде більш ніж сприятлива. Можна очікувати врожай на рівні 15-20% вище минулорічного. Якщо ж опадів не буде, то прогноз нам доведеться переглянути ", - сказав віце-міністр сільського господарства А. Евніев у четвер журналістам у ході колегії.
Разом з тим він додав, що потенціал експорту зерна буде більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року за рахунок перехідних залишків і за рахунок збільшення посівної площі. "Але як його вдасться реалізувати - це вже інше питання. Це і купівельної спроможності наших традиційних ринків збуту, готовність нашої залізниці забезпечити перевезення в необхідному обсязі в необхідні терміни. Ми над цим зараз спільно працюємо і шукаємо нові шляхи", - сказав віце - міністр.

Нагадаємо, що на початку червня МСХ прогнозувало врожай 2009 року на 15% - 20% вище минулорічного.
У минулому році в Казахстані було зібрано в чистому вазі 15,6 млн тонн зерна.
Джерело:   idk.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове