Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Казахстан збільшує мито на ввезення основних продуктів харчування, що виробляються в республіці в достатній мірі

20 00:00:00.05.2009
Казахстан увеличивает таможенные пошлины на ввоз основных продуктов питания, производимых в республике в достаточной мереКазахстан збільшує мито на ввезення основних продуктів харчування, що виробляються в республіці в достатній мірі. Про це 19 травня після закінчення Ради безпеки на прес-брифінгу повідомив міністр сільського господарства РК Акилбек Курішбаев.

"По всіх позиціях, якими Казахстан себе забезпечує продуктами харчування, ми будемо збільшувати мита. Вводиться технічний регламент з основних продуктів харчування. Таким чином, ми будемо регулювати і захищати внутрішній ринок від імпорту", - повідомив А. Курішбаев.

Він також повідомив, що "в рамках насичення ринку продукцією глибокої переробки субсидування буде переорієнтовано, змінюватися буде механізм субсидування для того, щоб наситити ринок відповідної продукцією". "Тепер буде субсидіювати тільки та продукція (м'ясна, молочна), яка буде направлятися в переробну галузь. Таким чином, ми зможемо задіяти наявні переробні підприємства", - зазначив міністр.

Крім того, за інформацією міністра сільського господарства, в Казахстані існують "проблеми з продуктів глибокої переробки". "Ми завозимо близько 40% молочної продукції та 29% м'ясної продукції", - сказав А. Курішбаев.

На думку міністра, для цього є дві основні причини: "немає якісної сировини, яка необхідна для переробних підприємств", "і друге, наші переробні підприємства необхідно підняти на рівень наших основних торгових конкурентів".

Він зазначив, що "це дві головні завдання, над якими в даний час працює уряд". "У цьому зв'язку для вирішення першого завдання в рамках програми" КазАгро "реалізуються проекти з будівництва молочних ферм, відгодівельного майданчиків, крапельного зрошення", - сказав А. Курішбаев.
Джерело:   Kazakhstan Today
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове