Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Казахстан: посівна площа в Кизилордінской області в поточному році складе більше 147 тис. га

19 00:00:00.02.2009
Казахстан: посівна площа в Кизилордінской області в поточному році складе більше 147 тис. гаУ Кизилордінской області Казахстану, незважаючи на маловодье, планується, що площа посівів сільгоспкультур складе 147,1 тис. га, повідомили в прес-службі Акіма області.

"Хлібороби планують зберегти рисові плантації - головної культури регіону - на 60 тис. га", - пояснив начальник відділу механізації та розвитку рослинництва обласного управління сільського господарства Омархан Пашкенов.

За його словами, в минулому році на такій же площі було отримано 246,5 тис. тонн рису.

"У січні кизилордінская делегація побувала в Краснодарському краї, де були підписані договори на поставку ще 257 тонн насіння елітних сортів рису", - повідомили в обласному сельхозуправленіі.

У цьому році в 2 рази збільшені кошти, які виділяються з місцевого бюджету на розвиток насінництва, і тепер вони перевищили 100 млн. тенге. Також з республіканського бюджету на виробництво елітного насіння буде виділено 35,5 млн. тенге. Якщо в минулому році обсяги державної підтримки аграріїв регіону досягли 1,4 млрд. тенге, то тепер ця сума зросте на 300 млн. тенге.

На здешевлення вартості мінеральних добрив республіканський бюджет виділяє 423,4 млн. тенге. Як і колись, бюджет візьме на себе здешевлення ПММ. "Конкретні ціни ще не визначені", - повідомив О. Пашкенов. За його словами, в минулому сезоні дизельне паливо селяни отримували по 82 тенге, хоча в той період його ринкова вартість перевищувала 100 тенге.

"З минулого року державні субсидії на кожний гектар рису збільшені в 3 рази і тепер перевищують 20 тис. тенге", - зазначив начальник відділу механізації та розвитку рослинництва.
Джерело:  Kazakhstan Today
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове