Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Казахстан нарощує зерновий потенціал з орієнтацією на ринки Центральної Азії

07 00:00:00.05.2009
Казахстан нарощує зерновий потенціал з орієнтацією на ринки Центральної АзіїУ Бейнеуском районі Мангістауской області Казахстану (на заході) буде побудований елеватор місткістю близько 100 тис. тонн зерна, що дозволить збільшити експортні можливості республіки.

На засіданні комісії з відбору позичальників для реалізації інвестиційних проектів з розвитку експорту казахстанського зерна 6 травня в Астані схвалена відповідна конкурсна заявка компанії "АПК-Інвест".

Як зазначив на засіданні комісії голова правління АТ "Аграрна кредитна корпорація" (АКК) Аскарбек Каражігітов, даний проект дозволить Казахстану "збільшити експорт на 1,5 млн. тонн зерна на рік у південному напрямку - Таджикистан, Азербайджан, Афганістан, Іран".

За його словами, закінчити будівництво елеватора планується в березні 2010 р.

Згідно поширеній під час засідання комісії повідомленням прес-служби АКК, даний інвестиційний проект оцінюється в $ 46 млн.

"Комплекс зможе одночасно вміщати до 100 тис. тонн зерна. За підрахунками фахівців, елеватор здатний окупити своє будівництво протягом дев'яти років", - відзначається в повідомленні. "Завдяки цьому комплексу вітчизняним зерном та борошном можна буде забезпечити не тільки Мангістаускую і Атираускую області, але і весь Каспійський регіон, включаючи Середню Азію і Афганістан", - підкреслюється в повідомленні.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове