Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Кабмін затвердить перелік іноземної сільгосптехніки, яку можна придбати через механізм здешевлення кредитів

09 16:58:00.09.2009
Кабмін затвердить перелік іноземної сільгосптехніки, яку можна придбати через механізм здешевлення кредитівКабінет міністрів України має намір затвердити перелік іноземної сільгосптехніки, яку можна придбати через механізм здешевлення кредитів.

Відповідний проект розпорядження "Про затвердження переліку нової сільськогосподарської техніки та обладнання іноземного виробництва, аналоги якого не виробляються в Україні та які придбаваються сільськогосподарськими підприємствами в 2009 р. через механізм здешевлення кредитів" оприлюднено на офіційному сайті Мінагрополітики.

Проект розпорядження включає в себе перелік іноземної сільськогосподарської техніки, яку можна придбати через механізм здешевлення середньострокових та довгострокових кредитів. Зокрема, у списку: молоковози, обладнання для очищення та аналізу молока, трактори з двигуном потужністю 200-550 к.с., Картоплесаджалки, комбайни для збирання винограду, обладнання для птахівництва, тваринництва і свинарства, а також інша сільгосптехніка, яка не має аналогів в Україні.

У пояснювальній записці наголошується, що здешевлення кредитів на нову іноземну техніку покращить технічне забезпечення агропромислового комплексу.
Джерело:   УНІАН
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове