Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Кабмін врегулює питання безпеки на елеваторно-складському виробництві

27 12:45:00.07.2009
Кабмін врегулює питання безпеки на елеваторно-складському виробництвіМінАП опублікувало проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту" Вимоги безпеки щодо елеваторно-складського виробництва ".

Даний проект оприлюднений з метою одержання зауважень і пропозицій.

Метою затвердження даного Технічного регламенту є створення бази основних нормативних та правових актів, гармонізованих з вимогами ЄС, які містять вимоги безпеки до робочих зонах елеваторна-складського виробництва, технологічного обладнання та механізмів, приладів і захисних систем, які призначені для роботи у вибухонебезпечному середовищі, а також підтвердження відповідності на основі законодавства України.

Положеннями даного Технічного регламенту встановлюються обов'язкові умови до герметизації обладнання і мінімальні вимоги щодо обеспиліванія технологічних ліній, що сприятиме безпеки робочих зон елеваторна-складського виробництва. Вимоги до основного обладнання повинні бути гармонізовані з вимогами Директив ЄС.

Затвердження Технічного регламенту забезпечить адаптацію вимог безпеки до робочим зонам, технологічного обладнання та механізмів, приладів і захисних систем, призначених для роботи у вибухонебезпечному середовищі, до міжнародних та європейських, також забезпечить сприятливі умови для розвитку підприємництва, добросовісної конкуренції, усунення технічних бар'єрів в торгівлі, спрощення торговельних відносин в експортно-імпортних операціях.
Джерело:   ПроАгро
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове