Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Ірак: у зв'язку з низьким рівнем внутрішнього виробництва пшениці її імпорт збільшиться на 11,8%

19 00:00:00.05.2009
Ірак: у зв'язку з низьким рівнем внутрішнього виробництва пшениці її імпорт збільшиться на 11,8%За інформацією Мінсільгоспу США, в 2009/10 МР в Іраку другий сезон поспіль буде зібраний поганий урожай пшениці.

У північних провінціях країни збиральна площа буде значно меншою, ніж зазвичай, оскільки багато аграрії різко скоротили посів внаслідок осінньої посухи. Врожайність у південних регіонах, які сильно залежать від штучної іригації, знизиться через її неефективності. У більшості регіонів рівень опадів склав лише 25-65% т норми. В результаті, в 2009/10 буде зібраний один з найгірших урожаїв за останнє десятиріччя.

Оскільки озимі зернові становлять в Іраку близько 85% всього виробництва зернових, в 2009/10 МР Ірак імпортує великі обсяги продукції.

Мінсільгосп США прогнозує, що виробництво пшениці в Іраку складе в 2009/10 МР всього 1,35 млн. т, що приблизно відповідає його рівню в попередньому сезоні. Країна буде змушена імпортувати 3,8 млн. т пшениці, що на 11,8% більше очікуваних поставок в поточному сезоні.

Ірак є одним з найбільших імпортерів у світі, тому інформація про нарощування поставок надає підтримку світовому ринку.
Джерело:   портал УЗА
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове