Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Інвестиції з Канади та Японії можуть допомогти розпочати будівництво нових елеваторів

27 12:55:00.07.2009
Інвестиції з Канади та Японії можуть допомогти розпочати будівництво нових елеваторівУкраїна торік зібрала рекордний врожай зерна, до якого інфраструктура зернового ринку країни виявилася не готова. Про це заявила 26 липня прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в інтерв'ю телеканалу ICTV, повідомила прес-служба КМУ.

У зв'язку з цим, за словами Ю. Тимошенко, Уряд України має намір до кінця поточного року приступити до реалізації програми будівництва нових елеваторів за рахунок інвестицій з Канади та Японії. В подальшому елеватори будуть передані в користування сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам.

"Ми уклали з двома країнами - Канадою та Японією - всі необхідні документи для того, щоб побудувати елеватори в Україні, причому від тисячі тонн зберігання - 3 тис., 5 тис., 10 тис. тонн зберігання, для того, щоб віддати їх саме сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам. Щоб аграрії були власниками цих елеваторів. Ми цю програму до кінця року вже почнемо втілювати в життя ", - заявила Ю. Тимошенко.

За її словами на сьогоднішній день велика кількість елеваторів в Україні приватизовано зернотрейдерами.

"Аграріїв тиснуть монопольною ціною. Пропонують ціни на зерно 600, 700, 800 грн. / Т, які є збитковими для сільгоспвиробників", - наголосила Ю. Тимошенко.

З метою "захисту сільгоспвиробників", Уряд через Аграрний фонд має намір закупити в аграріїв зерно за заставними цінами. За словами Ю. Тимошенко на ці цілі буде виділено 3 млрд. грн.
Джерело:   apk-inform.com
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове