Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Інвестиції в АПК ПФО склали більше 25 млрд рублів

08 15:09:00.09.2009
Інвестиції в АПК ПФО склали більше 25 млрд рублівЗа заявками сільгоспвиробників ПФО компанія «Росагролізинг» забезпечує господарства всіх регіонів округу сільгосптехнікою, обладнанням і племінної худоби. Загальний обсяг укладених договорів з аграріями півдня Росії становить понад 25 млрд рублів, повідомляє прес-служба Росагролізингу.

Оновлення машинно-тракторного парку та модернізація вже наявних виробничих потужностей - запорука ефективної роботи сільгосппідприємства. Використовуючи можливості лізингу, російські аграрії набувають на вигідних умовах якісну техніку, високопродуктивну племінну худобу і сучасне обладнання. За час співпраці сільгоспвиробників з компанією «Росагролізинг» в ПФО поставлено понад 7 тис. 600 одиниць техніки, у тому числі понад 4 тис. тракторів і комбайнів, понад 2 тис. 800 одиниць автомобільної техніки. Так, аграрії Волгоградської області придбали на умовах федерального лізингу понад 2 тис. 200 одиниць техніки, майже стільки ж працює на полях Ростовської області.

У 2008 році Росагролізинг виконав заявки, що надійшли від сільгосппідприємств Чеченської Республіки: 30 комбайнів, 20 тракторів і навісне обладнання на суму понад 200 млн рублів були передані аграріям регіону до початку польових робіт. Поставлене обладнання дозволило забезпечити в рослинництві Республіки замкнутий технологічний цикл.

У південні регіони країни Росагролізинг також здійснює постачання племінної продукції. За весь період роботи підприємствам ПФО поставлено понад 160 тис. голів тварин, у тому числі понад 36 тис. голів ВРХ, 122 тис. голів МРС, більше 3 тис. племінних свиней.

За участю компанії «Росагролізинг» на території ПФО було створено та модернізовано понад 12 тис. скотомест. В даний час в компанії на розгляді знаходяться заявки від господарств Півдня Росії на постачання технологічного обладнання для свинарства і ВРХ для створення і модернізації більше 86 тис. скотомест.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове