Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Інспектори ЄС з червня проведуть перевірки 5 провідних українських птахофабрик

14 00:00:00.05.2009
інспектори ЄС з червня проведуть перевірки 5 провідних українських птахофабрикЯкщо європейські інспектори залишаться задоволеними, Україна отримає право експортувати свою птаха в Євросоюз.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Держкомітету ветеринарної медицини України Петро Вербицький, передає кореспондент «proUA».

«У червні місяці буде веріфікаціонний візит європейських інспекторів. Будуть інспектувати птахівничі господарства. Уже ці птахофабрики визначені, і ми вже зараз готуємося до зустрічі. І, безумовно, сьогодні технологія, оснастка, годування, забій птиці, санітарний стан, персонал на цих нових підприємствах відповідає європейським вимогам. Ми маємо шанс успішно пройти атестацію фахівцями Євросоюзу. І можливо до 2010 року будуть відкриті для експорту з України до Євросоюзу цілий ряд птахівничих господарств », - сказав Вербицький.

Він також додав, що крім птахофабрик інспектори також будуть перевіряти українські молокозаводи.

«Візити з інспекції молочних ферм були здійснені в том году. І ми очікуємо повторний візит где-то в серпні місяці ... Які будуть перевірятися підприємства, ми довідаємося в червні і, безумовно, це буде завершальна поїздка, ми теж будемо мати кілька молокозаводів, які будуть мати європейські номери, які будуть транспортувати свою продукцію вільно в Євросоюз », - додав Вербицький.

Нагадаємо, що 23 червня 2008 року європейські інспектори проводили аналогічні перевірки українських молочних підприємств.
Джерело:   meatinfo.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове