Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Індія втрачає ринки збуту кукурудзи

22 16:22:00.06.2009
Індія втрачає ринки збуту кукурудзиЗгідно з повідомленнями трейдерів, протягом минулого тижня імпортери Південно-Східної Азії активізували закупівлі американської кукурудзи, оскільки ціни на зернову на індійському ринку (традиційно основний постачальник) істотно підвищилися через скорочення пропозиції.

Зокрема, минулого тижня Малайзія закупила 50 тис. тонн кукурудзи із США за ціною $ 240 за тонну на базисі C & F з відвантаженням у липні ц.р.

Також в рамках тендера від 15 червня ц.р. південнокорейська компанія Major Feedmill Group законтрактував на імпорт п'ять вантажних партій кукурудзи загальним обсягом 275 тис. тонн. Зокрема, було закуплено дві партії кукурудзи з США у компанії Toepfer за середньою ціною $ 238,1 за тонну з поставкою з 30 жовтня по 25 листопада ц.р. Постачальником інших трьох партій кукурудзи довільного походження стала компанія Cargill. Середня ціна даної угоди склала $ 237,9 за тонну, постачання зерна намічено на період з 5 листопада по 15 грудня ц.р.

При цьому вартість індійського зерна на поточний момент становить мінімум $ 245 за тонну. В даний час пропозиція кукурудзи на індійському ринку досить обмежено з огляду на те, що держава призупинило продаж зерна з резервів у зв'язку із завершенням сезону. Однак за останні кілька тижнів Індія поставила на ринок Азії близько 100 тис. тонн кукурудзи за досить конкурентними цінами - на $ 25-30 дешевше, ніж продукція з Південної Америки та США.

За прогнозами трейдерів, Індія як постачальник кукурудзи для азіатських країн, відійде на другий план, по крайней мере, до жовтня-листопада ц.р., коли буде зібраний новий урожай. Зокрема, тижневий експорт кукурудзи з країни в цей період буде не більше 15-20 тис. тонн.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове