Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Імпорт соєвого шроту в Росію убуває, ввезення сої зростає

01 13:50:00.07.2009
Імпорт соєвого шроту в Росію убуває, ввезення сої зростаєУ травні ввезення соєвих бобів у Росію зріс до абсолютно рекордних 92,3 тис. т. Найбільшим постачальником сої в поточному сезоні є Парагвай, відтіснивши на друге місце Бразилію, відзначає «СовЕкон».

Експерти «СовЕкон» очікують, що за підсумками сезону 2008/09 імпорт соєвих бобів в Росію буде також рекордним і перевищить попередній рекордний показник минулого сезону приблизно на 300 тис.т.

Значне зростання імпорту сої пов'язаний виключно з їх зростаючої переробкою на підприємствах компанії «Співдружність» в Калінінграді. Із запуском другого МЕЗа «Співдружність-Соя» наприкінці минулого року, загальна продуктивність виробничого комплексу становить 3500 т соєвих бобів у добу або 1,1 млн т в рік.

Одночасно зі зростанням ввезення соєвих бобів відбувається скорочення імпорту соєвого шроту. В останні місяці він знаходиться в районі 20 тис. т, що в 2-3 менше, ніж рік тому. Всього з початку сезону ввезено на 219,7 тис. т соєвого шроту менше, ніж за аналогічний період 2007/08.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове