Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Хімзаводу планують у травні поставити українським сільгоспвиробникам 175 тис. тонн аміачної селітри

14 00:00:00.05.2009
Хімзаводу планують у травні поставити українським сільгоспвиробникам 175 тис. тонн аміачної селітриЧотири українських заводу азотної хімії планують протягом травня поставити сільгоспвиробникам 175 тис. тонн аміачної селітри.

Як повідомляє Міністерство аграрної політики, ВАТ "Концерн" Стирол "(Горлівка, Донецька обл.), ВАТ" Рівнеазот ", ЗАТ" Сєвєродонецьке об'єднання "Азот" (Луганська обл.) І планують відвантажити по 40 тис. тонн селітри, а ВАТ " Азот "(Черкаси) - 55 тис. тонн.

У цілому за січень-червень чотири заводу планують поставити аграріям 1,4 млн. тонн аміачної селітри.

Згідно з даними Мінагрополітики з моніторингу цін на аміачну селітру, встановленим заводами для аграріїв на 8 травня, у черкаського "Азоту", Концерну "Стирол" та "Рівнеазоту" вона становить 1870 грн / т і у Сєверодонецького "Азоту" - 1930 грн / т ( у всіх з ПДВ, у мішках).

Ціна насипом становить: у Сєверодонецького "Азоту" - 1828 грн / т, черкаського "Азоту" - 2600 грн / т і "Рівнеазоту" - 1819 грн / т (у всіх з ПДВ).

Крім цього, Северодонецкий "Азот", черкаський "Азот", концерн "Стирол", ВАТ "Дніпроазот" (Дніпродзержинськ Дніпропетровської обл.) І Одеський припортовий завод планують поставити в травні аграріям 25 тис. тонн карбаміду, всього в січні-червні - 140 тис. тонн.

Ціни на карбамід станом на 8 травня в залежності від способу відвантаження та виробника коливається в діапазоні 2450-2760 грн / т (з ПДВ).

Мінагрополітики також повідомляє, що Северодонецкий "Азот" та "Рівнеазот" мають намір поставити аграріям у травні 20 тис. тонн аміачної води, в цілому в січні-червні - 100 тис. тонн.

Згідно з даними Мінагрополітики з моніторингу цін на 8 травня для сільгоспвиробників ціна аміачної води складає 835 грн / т у "Рівнеазоту" та 1002 грн / т у Сєверодонецького "Азоту" (у обох - з ПДВ).

Згідно з інформацією Мінагрополітики, ВАТ "Сумихімпром" має намір поставити аграріям у травні 70 тис. тонн складних міндобрив, а за період січень-червень - 380 тис. тонн.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове