Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Головним світовим експортером пшениці в 2008/09 МР залишаться США

01 14:42:00.06.2009
Головним світовим експортером пшениці в 2008/09 МР залишаться СШАЗа оцінками US Wheat Associates, в поточному сезоні, навіть незважаючи на зниження обсягів експорту, США, як і раніше, залишаться головним світовим експортером пшениці. Так, за даними організації, в 2008/09 МР американські експортери поставлять на зовнішні ринки 26,5 млн. тонн зернових.

Незважаючи на те, що даний показник нижче, ніж у минулому 2007/08 МР, він все-таки на 11% перевищує обсяги експорту в 2006/07 МР. Крім того, показник експорту американської пшениці в поточному сезоні відповідає середньому для країни річним обсягом експорту зернової за останні 5 років.

За даними US Wheat Associates, в поточному сезоні до списку головних покупців американської пшениці приєдналися такі країни, як Іран (1,5 млн. тонн) і Бразилія (близько 600 тис. тонн). Великими покупцями американського зерна, як і раніше, залишаються Нігерія, Японія, Мексика. При цьому обсяги експорту пшениці з США у країни ЄС у поточному сезоні знизилися більш ніж на 50% у порівнянні з минулим.

При цьому, експерти організації відзначають, що в поточному сезоні американська пшениця відчувала сильну конкуренцію з боку причорноморського (в Північній Африці та на Близькому Сході) і австралійської (у країнах Азії) пшениці.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове