Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

ФСТ підвищила тариф РЖД на перевезення вантажів на 5,7 проц з 1 липня

15 13:33:00.06.2009
ФСТ підвищила тариф РЖД на перевезення вантажів на 5,7 проц з 1 липняПравління Федеральної служби по тарифах прийняло рішення про індексацію на 5,7 проц тарифів, зборів і плати за залізничні перевезення вантажів ВАТ "РЖД" (RZHD03) у всіх видах повідомлення, за винятком транзиту, говориться в повідомленні ФСТ.

Як повідомили в службі, тариф буде підвищено з 1 липня. "Дане рішення ФСТ поряд з індексацією тарифів на вантажні залізничні перевезення, здійсненої в січні 2009 року на 5 проц, забезпечує середнє зростання тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом в 2009 р на 8 проц і відповідає прийнятим урядом РФ рішенням по етапам і параметрам індексації тарифів на вантажні залізничні перевезення в 2009 р ", відзначається в повідомленні.

З метою забезпечення рівного розміру індексації тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом для всіх користувачів транспортних послуг правлінням ФСТ прийнято рішення про індексацію на 5,7 проц що діють в 2009 р виняткових тарифів на залізничні перевезення вантажів, встановлених у вигляді спеціальних фіксованих ставок.
Джерело:   Зерно Он-Лайн
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове