Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Фермерам необхідні пільгові кредити

18 14:15:00.09.2009
Фермерам необхідні пільгові кредитиАсоціація фермерів і приватних землевласників (АФЗУ) звернулася до Національного банку України з вимогою впровадити пільгові кредити для сільгосппідприємств.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив президент асоціації Іван Томич на прес-конференції.

За його словами, асоціація вимагає впровадження кредитування фермерів, сільськогосподарських підприємств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів із кредитною ставкою не вище 10% річних.

"Якщо сьогодні більшість європейських країн кредитують по 2-3%, США по 0,7% і 0%, у нас також є всі можливості", - сказав І. Томич.

Крім того, фермери вимагають: повернення фермерам і селянам депозитів, термін яких закінчився; створення селянського державного земельного банку на базі одного з рекапіталізованих банків; поновлення розслідування справи з ліквідації АПБ "Україна"; повернення коштів фермерів, вкладених в Фермерський земельний банк.

За словами І. Томича, якщо асоціація не побачить реакції на озвучені вимоги, то фермери спільно з іншими громадськими організаціями, зокрема, Союзом сільськогосподарських підприємців, організовують акції протесту під стінами НБУ.

АФЗУ також підготувала низку звернень до ВРУ з вимогами: законодавчо забезпечити розвиток неприбуткових сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів і особистих селянських господарств; завершити земельну реформу; продовжити мораторій на продаж земель с / г призначення до 2012 року; врегулювати ціни на насіння соняшнику.

І. Томич відзначив, що асоціація на адекватну реакцію практично не розраховує, оскільки спрямовує "малонадійні звернення до малонадійною ВРУ".
Джерело:   УНІАН
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове